Kalorifer Petek Temizliği  


Cihazlı Oto Kalorifer Temizliği İçin Telefon Numaramız:

0543 370 25 33


Oto Radyatör Temizleme, Araç Radyatör Temizleme, Radyatör Nasıl Temizlenir, Radyatör Temizleme Kimyasalı, Radyatör Temizleme Cihazı, Radyatör Temizleme İlacı, Radyatör Temizleme Spreyi, Radyatör Temizleme Sıvısı, Radyatör Temizleme Makinası


Yerinden Sökülmeden Araç Üzerinde Radyatör Temizliği!


Araç Üzerinde Radyatör Temizliği,

Kalorifer Peteği Temizliği,


Neden Araç Oto Radyatör Temizleme Makinesi?


Araç Radyatörün Yerinden Sökülmemesi

Radyatör Temizleme Makinası olmadan yapılan temizleme çalışması istenilen sonuçları vermez. Radyatörün yerinden çıkarılması ve temizlenmesi durumunda radyatörlerin yerine tam oturmama durumu yaşanabilir. Yinede radyatör yerine tam otursa bile aracın orijinal parçasının sökülüp takılması araç sahiplerince tercih edilmemektedir.


Doğru Sıcaklık ve Doğru Basınç

Otomobilin, Aracın Radyatörü Temizlik sırasında kullanılan kimyasallar için önerilen ısı değerlerine uyulması gerekmektedir. Isı göstergesi sayesinde tank içindeki sıvının kaç dereceye kadar ısındığını kontrol edebilmeniz ve müdahale edebilmeniz temizleme işlemi için büyük bir kolaylıktır.


Radyatör Sıvısının Temizlenmesi

Radyatör içerisindeki sıvının filitreden geçirilmesi ve temizlenen sıvının radyatöregeri gelmesi gerekmektedir. Kullanılan filitrenin kaliteli olması ve düzenli olarak temizlenmesi çok önemlidir.


Hızlı ve Etkili Temizik

Araç Radyatör Temizleme Makinesi sayesinde araç radyatörlerinin sökülüp takılması, temizlenmesi ve işçilik gibi zaman alacak faktörleri devre dışı bırakmış olursunuz. Isıtmalı sirkülasyon ve filitreleme yöntemiyle etkili ve hızlı çözüme kavuşacaksınız


Zaman Tasarrufu

Çok kısa bir zaman diliminde daha az işgücü kullanarak radyatör sıvısı değiştirilir, radyatör temizlenir, gerekiyorsa sızdırmazlık testi yapılabilir.


Kolay Taşınabilir Olması

Araç Radyatör temizleme makinası hafif ve tekerlekli bir taşıyıcı arabaya sahip olması Radyatör Temizleme Makinesinin çalışma alanını genişletmektedir. Bu sayede farkı alanlarda ve koşullarda temizlikl işlemi gerçekleştirilir.